• Kalas - Заместител на сол - 250 гр.

- Марка : Kalas

- Модел : Заместител на сол

- Тип : Само с 1/3 сол

- Опаковка : 250 гр.

- Произход : Гърция

- Производител : Kalas Group S.A.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Kalas - Заместител на сол - 250 гр.

  • Производител: Kalasa Group S.A.
  • Код на продукта: Сол
  • Наличност: 100
  • 3.30 лв.