• Kalas - Сол класик - 400 гр.

- Марка : Kalas

- Модел : Класик

- Тип : Морска ( йодирана)

- Опаковка : 400 гр.

- Произход : Гърция

- Производител : Kalas Group S.A.

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Kalas - Сол класик - 400 гр.

  • Производител: Kalasa Group S.A.
  • Код на продукта: Сол
  • Наличност: 100
  • 1.80 лв.